WOJEWÓDZKI KONKURS KOLĘD I PASTORAŁEK 2012

"ZAŚPIEWAJMY KOLĘDĘ JEZUSOWI"
     Konkurs był adresowany do uczniów szkół podstawowych i gimnazjów. Uczestniczyło w nim 250 osób, które zaprezentowały 53 utwory. Uczestnicy przyjechali do nas z Dąbrowy Białostockiej, Łap, Zabłudowa, Tykocina, Wasilkowa, Juchnowca, Białegostoku. Uczniowie szkół w Czarnej Białostockiej również wzięli w nim udział. Przesłuchania trwały 7 godzin.
Reportaż o tym wydarzeniu można było zobaczyć w TVP Białystok.

Sponsorami I Wojewódzkiego Konkursu kolęd i Pastorałek byli:

Maria Pakulnis, Urząd Miejski w Czarnej Białostockiej,  Anna i Andrzej Kozłowscy z Białegostoku, Przedsiębiorstwo Komunalne w Czarnej Białostockiej, Nadleśnictwo Czarna Białostocka, Teatr Dramatyczny w Białymstoku, Polskie Radio Program 2, Krzysztof Kowalewski, Tomasz Kasjański, Anna Ołdakowska, Krzysztof Łukaszewicz, Wojciech Olizarowicz, Barbara i Janusz Kwiatkowscy, Marek Szydłowski, Joanna i Andrzej Glińscy, Jolanta i Zbigniew Andruszewicz, Joanna i Tomasz Gregorczuk, Halina i Krzysztof Zajkowscy, Kinga i Dariusz Moniuszko, Sklep „Dana", Rodzice uczniów SP 2 w Czarnej Białostockiej, Katarzyna Zadykowicz   z Białegostoku.

Serdecznie dziękujemy!