Konkursy 2009/10

KONKURSY W ROKU SZKOLNYM 2009/2010

SZKOLNY FESTIWAL PIOSENKI DZIECIEJ "DŹWIĘKOŁAPKA" - (op. Nina Lisicka)

OGÓLNOPOLSKI KONKURS PLASTYCZNY "POLSKIE KWIATY" - (op. A. Jackowska, P. Wa

XI EDYCJA KONKURSU PLASTYCZNO - LITERACKIEGO "MÓJ LAS - LAS W NASZYM ŻYCIU" - (op. A. Jackowska)

RONDO MUZYCZNE - (op. I. Mikłasz, J. Nowik)

MIĘDZYSZKOLNY KONKURS PLASTYCZNY "NARYSUJE DLA CIEBIE ANIOŁKA" - (op. )

I KONKURS PIOSENKI RELIGIJNEJ ORGANIZOWANY PRZEZ PARAFIE PW. JEZUSA MIŁOSIERNEGO - (op. M. Skreczko, A. Jackowska)

INTERNETOWY KONKURS WIEDZY OLIMPIJSKIEJ "VANCOUVER 2010" - (op. Ł. Maculewicz, A. Chodziutko)

KONKURS PLASTYCZNY "SCHRUPAĆ BY RZEPKĘ Z KAWAŁKIEM CHLEBKA" - (org. B. Piechowska, J. Chojnacka)

KONKURS "KSIĄŻKA OTWIERA ŚWIAT" - (org. Anna Sowul)KONKURS O PATRONIE SZKOŁY ROMUALDZIE TRAUGUCIE - (op. H. Tryzna, A. Sowul)

KONKURS PLASTYCZNY BIBLIOTEKA MOICH MARZEŃ - (op. A. Haponik)

GMINNY KONKURS ORTOGRAFICZNY O TYTUŁ MISTRZA ORTOGRAFII 2010 - (op. J. Chojnacka)

ELIMINACJE XXIII KONNKURSU RECYTATORSKIEGO "BAJE, BAJKI, BAJECZKI" - (op. Nina Lisicka, op. Alicja Kublik)
IV WOJEWÓDZKI KONKURS PLASTYCZNY "BAJKI I BAŚNIE WIDZIANE OCZAMI DZIECI I MŁODZIEŻY" - (op. J. Chojnacka, A. Jackowska, P. Walicki)SZKOLNY KONKURS WIEDZY O KULTURZE WIELKIEJ BRYTANII - (op. D. Gembala)

WOJEWÓDZKI KONKURS PRZEDMIOTOWY Z PRZYRODY - (op. H. Postołowicz)

WOJEWÓDZKI KONKURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO- etap szkolny (op. B. Piechowska)

"KLASA ZE SNÓW" OGÓLNOPOLSKI KONKURS EKOLOGICZNY - (op. H. Postołowicz)

KONKURS PLASTYCZNY "KOŚCIÓŁ TO NIE DOM Z KAMIENI I ZŁOTA, KOŚCIÓŁ ŻYWY I PRAWDZIWY TO JEST SERC WSPÓLNOTA" - (org. Anna Jackowska, Piotr Walicki)

GMINNY TURNIEJ ORTOGRAFICZNY KLAS IV-VI - (op. W. Maculewicz)

KONKURS "NIEDZIELA Z PSEM" - (op. E. Radziszewska)KONKURS LITERACKI "ZMIEŃ ZAKOŃCZENIE" - (org. Podlaski Kurator Oświaty)

KONKURS JĘZYKA POLSKIEGO - (op. W. Maculewicz)

SZKOLNY KONKURS KOLĘD - (op. J. Brzostowska)

X MIĘDZYSZKOLNY PRZEGLĄD JASEŁEK I PASTORAŁEK "JASEŁKA 2009" - (op. J. Brzostowska)

GMINNY KONKURS PRZYRODNICZY "W CIENIU DRZEWA TRWAJĄ..." - (op. J. Brzostowska)

SZKOLNY KONKURS PLASTYCZNY "MAMY ORLIKA" - (op. J. Brzostowska, A. Jackowska, M. Mauryc)

KONKURS WIEDZY DLA UCZNIÓW KL. I-III - (op. J. Dakowicz)

XI EDYCJA KONKURSU RECYTATORSKIEGO "PRZYGODA Z POEZJA" W KORYCINIE - (op. A. Jackowska)

WOJEWÓDZKI KONKURS PLASTYCZNY "MÓJ NIEPEŁNOSPRAWNY PRZYJACIEL" - (org. Anna Jackowska, Piotr Walicki)

KONKURS PLASTYCZNY "BIAŁE BOŻE NARODZENIE BARWAMI MALOWANE W NIEPUBLICZNEJ SZKOLE PODSTAWOWEJ W NIEWODNICY KOŚCIELNEJ - (op. A. Jackowska, P. Walicki)

WOJEWÓDZKI KONKURS PLASTYCZNY "POTRZEBUJEMY SIEBIE NAWZAJEM" - (org. Anna Jackowska, Piotr Walicki)

III EDYCJA KONKURSU PLASTYCZNEGO "Z ŻYCIA MIKOŁAJA KOPERNIKA" W SP NR 2 IM. M. KOPERNIKA W ŁAPACH - (op. A. Jackowska)

KONKURS PLASTYCZNY "ZŁOTA POLSKA JESIEŃ" W SP NR 49 W BIAŁYMSTOKU - (op. A. Jackowska, P. Walicki, J. Nowik, I. Mikłasz)

OGÓLNOPOLSKI KONKURS PLASTYCZNY "POCZTÓWKA Z WAKACJI" - (op. A. Jackowska, P. Walicki, J. Nowik, I. Mikłasz)

WOJEWÓDZKI FESTIWAL PIOSENKI POETYCKIEJ W BIAŁYMSTOKU - (op. M. Skreczko)

KONKURS "PIOSENKI POKOLENIA NASZYCH RODZICÓW" W TYKOCINIE - (op. M. Skreczko, J. Brzostowska)

KONKURS PIĘKNEGO CZYTANIA DLA KLAS I-III - etap szkolny (org. A. Rachiszewska, D. Iwaniuk)

OGÓLNOPOLSKI KONKURS JĘZYKA POLSKIEGO "SŁOWO DAJĘ" - (op. W. Maculewicz)

Konkurs poetycki "MIASTO I REGION W UE" - (op. W. Maculewicz)

KONKURS NA NAJŁADNIEJSZA SZOPKĘ PODLASKĄ "NASZA NADZIEJA W BETLEJEM" - ()

"BOŻE NARODZENIE W POEZJI I W PROZIE" - (op. W. Maculewicz)

IX OGÓLNOPOLSKI KONKURS LITERACKI "O ZŁOTE PIÓRO" - (op. W. Maculewicz)

XIII OGÓLNOPOLSKI KONKURS POETYCKI "ISKIERKA RADOŚCI" - (op. W. Maculewicz)

IX KONKURS RECYTATORSKI POEZJI JANA PAWŁA II -  (op. W. Maculewicz)

"BIBLIOTEKA MIEJSCEM PRACY I ROZRYWKI" - etap szkolny (op. W. Maculewicz)

Konkurs plastyczny "MÓJ PIESEK" - etap szkolny (org. TPZ)

"ZABAWKA EKOLOGICZNA" - etap szkolny (org. Małgorzata Sadlak)

WOJEWÓDZKI KONKURS "NAJPIĘKNIEJSZA PALMA WIELKANOCNA" - (op. A. Jackowska, P. Walicki, J. Nowik, I. Mikłasz)

KONKURS "PALMA WIELKANOCNA PODLASIA" W ZS NR 4 IM. ZIEMI PODLASKIEJ W BIELSKU PODLASKIM - (org. Anna Jackowska)

X WOJEWÓDZKI KONKURS "NAJPIĘKNIEJSZA PISANKA" - (op. A. kowska, P. Walicki, J. Nowik, I. Mikłasz)

KONKURS "PISANKA WIELKANOCNA" W PRZEDSZKOLU W CZARNEJ BIAŁOSTOCKIEJ - (op. A. Jackowska, I. Kubit)

OGÓLNOPOLSKI KONKURS MATEMATYCZNY "KANGUR" - (op. D. Romanowicz )
Konkurs recytatorski "ZIMA" - etap szkolny (op. E. Radziszewska, J. Brzostowska, D. Dębska)
Konkurs KOLĘD I PASTORAŁEK - etap szkolny (op. E. Radziszewska, D. Dębska, J. Dakowicz)
Konkurs recytatorski "WIERSZE O ZIMIE" - etap szkolny (op. I. Kubit, A. Kublik)
Konkurs PIĘKNEGO CZYTANIA - etap szkolny (op. E. Radziszewska, I. Kubit, D. Dębska, J. Dakowicz)
"LIŚCIE, LISTKI I IGIEŁKI" - etap szkolny (op. D. Dębska, E. Radziszewska)
"MĄDRA GŁOWA" - etap szkolny (op. E. Radziszewska, I. Kubit, A. Kublik, D. Dębska)
WOJEWÓDZKI KONKURS JĘZYKA POLSKIEGO - etap szkolny (op. W. Maculewicz, M. Siemiończyk, J. Chojnacka)
WOJEWÓDZKI KONKURS HISTORYCZNY - etap szkolny (op. H. Tryzna)
WOJEWÓDZKI KONKURS MATEMATYCZNY - etap szkolny (op. D. Romanowicz, M. Mauryc, A. Tkaczuk)
WOJEWÓDZKI KONKURS PRZYRODNICZY - etap szkolny (op. H. Postołowicz, A. Halicka)
WOJEWÓDZKI KONKURS Z INFORMATYKI - etap szkolny (op. Ł. Maculewicz, D. Romanowicz)
"Październik - Międzynarodowy Miesiąc Bibliotek Szkolnych" - konkurs literacki i plastyczny "BIBLIOTEKA MIEJSCEM PRACY I ROZRYWKI" (org. A. Sowul)