free poker

[sigplus] Critical error: mod_sigplus (sigplus module) requires a matching version of plg_sigplus (sigplus plug-in) to be installed. Currently you have mod_sigplus version 1.3.4 but your version of plg_sigplus is 1.3.1. The latest version of plg_sigplus and mod_sigplus is available from JoomlaCode.

Dzisiaj jest: 19 Październik 2020    |    Imieniny obchodzą: Ireny, Kleopatry, Jana

WYNIKI II WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU KOLĘD i PASTORAŁEK

Ocena użytkowników: / 1
SłabyŚwietny 

Dnia 21 stycznia 2013r. w Szkole Podstawowej Nr 2 w Czarnej Białostockiej odbył się II Wojewódzki Konkurs Kolęd i Pastorałek „Zaśpiewajmy Kolędę  Jezusowi”.  Wzięli w nim udział uczniowie z Dąbrowy Białostockiej, Łap, Tykocina, Michałowa, Moniek, Jasionówki, Wasilkowa, Białegostoku a także z Czarnej Białostockiej.

Konkurs został objęty honorowym patronatem Ks. Arcybiskupa Edwarda 
Ozorowskiego Metropolity Białostockiego, Podlaskiego Kuratora Oświaty, Burmistrza Czarnej Białostockiej i Nadleśnictwa Czarna Białostocka.

Przesłuchania  zostały przeprowadzone w następujących kategoriach : soliści klas I-III szkoły podstawowej,  soliści klas  IV - VI szkoły podstawowej,  gimnazjum a także kategoria chóry i zespoły. W tym roku zgłosiło się 42 solistów  i 10 zespołów, łącznie blisko 200 osób. W Jury zasiedli: Irena Szawiel – sopranistka wykładowca uniwersytecki przedmiotów związanych z kształceniem muzycznym; Ks. Krzysztof Łapiński – muzykolog, wykładowca w Archidiecezjalnym Wyższym Seminarium Duchownym w Białymstoku; Cezary Kunda – organista Bazyliki Katedralnej w Białymstoku; Ks. Tomasz Mazurek – wikary parafii Jezusa Miłosiernego w  Czarnej Białostockiej.

Nagrodzono:

Laureaci w kategorii klas I – III

I  miejsce – Michał  Zieliński z SP nr 7 w Białymstoku

II miejsceNatalia Aleksiejuk z Gminnego Zespołu Szkół w Michałowie ex aequo

Maja Markowska z Zespołu Szkół Sportowych nr 1 w Białymstoku

III miejsceZofia Sakowicz z SP nr 2 w Czarnej Białostockiej ex aequo

Roksana Puchalska z SP w Mońkach

Wyróżnienia : Urszula Mieczkowska z SP nr 32 w Białymstoku, Beata Citko z SP nr 7 w Białymstoku , Julia Statkiewicz z Zespołu Szkół w Tykocinie, Zofia Baranowska z Zespołu Szkół Sportowych nr 1 w Białymstoku.

Laureaci w kategorii klas IV– VI

I  miejsce – Aleksandra Maciejczuk z SP nr 44 w Białymstoku

II miejsce  - Marcin Kunda z SP nr 19 w Białymstoku ex aequo Zuzanna Dworakowska z SP nr 1 w Łapach

III miejsce – Wojciech Wasilewski z SP nr 32 w Białymstoku ex aequo Małgorzata Koszewnik z SP nr 32 w Białymstoku

 

Wyróżnienia: Emilia Sakowicz z SP nr 2 w Czarnej Białostockiej, Julia Kuzyka z SP nr 16 w Białymstoku, Agata Pachciarek z SP w Wasilkowie, Izabela Kosielińska z SP nr 8 w Białymstoku.

Laureaci w kategorii gimnazjum

I miejsce – Agnieszka Wilczewska z Gimnazjum w Czarnej Białostockiej

II miejsce – Anna Szutkiewicz z Publicznego Gimnazjum nr 9 w Białymstoku

III miejsce – Aleksandra Śliwowska z Zespołu Szkół Sportowych  nr 1 w Białymstoku ex aequo Gabriela Kundziewicz z Gimnazjum w Wasilkowie

Wyróżnienia: Kamila Kuczyńska z Gimnazjum w Wasilkowie, Marcelina Cimoch z Zespołu Szkół w Tykocinie, Katarzyna Olechno z Gimnazjum w Dąbrowie Białostockiej.

Laureaci w kategorii chóry i zespoły

I miejsce – zespół NAAJ z SP nr 2 w Czarnej Białostockiej

II miejsce – zespół Bajczanie z SP nr 2 w Czarnej Białostockiej ex aequo zespół Przemienieni z SP w Wasilkowie

III miejscechór  z Publicznego Gimnazjum nr 20 w Białymstoku

Wyróżnienia: chór Melodia z SP nr 2 w Czarnej Białostockiej, zespół wokalny z SP w Łapach.

SPONSORZY KONKURSU

Nadleśnictwo Czarna Białostocka

Urząd Miejski Czarna Białostocka

Cynkomet Czarna Białostocka

bd sklep Białystok

Promostal Czarna Białostocka

Przedsiębiorstwo Komunalne Czarna Białostocka

TSK plastik Czarna Białostocka

Anna i Andrzej Kozłowscy z Białegostoku

Tomasz  Kasjański z Białegostoku

Grażyna i Kazimierz  Sakowicz z Czarnej Białostockiej

Zbigniew Piechowski z Czarnej Wsi Kościelnej

Jan Kudrewicz z Czarnej Wsi Kościelnej

Jolanta Den

Jacek Chrulski

 

Współpracowali z nami: Dom Kultury w Czarnej Białostockiej (panu Wiesławowi Nowosielskiemu dziękujemy za profesjonalną obsługę sprzętu nagłaśniającego), Przedszkole w Czarnej Bialostockiej (wypożyczenie sceny), nauczyciele i rodzice uczniów SP nr 2 (upieczenie ciast),leśniczy Jacek Sakowicz ( dostarczenie pięknych choinek do dekoracji sali), Grzegorz Wilczewski (obsługa fotograficzna).

Wszystkim ludziom dobrej woli, którzy poświęcili swój czas i energię na organizację konkursu, jak i czuwali nad jego sprawnym przebiegiem, sponsorom, uczestnikom i ich opiekunom serdecznie dziękujemy i zapraszamy w przyszłym roku.

Szczególnie dziękujemy gościom, którzy zaszczycili nas swoją obecnością: pani Jolancie Den – Wicestaroście  Powiatu  Białostockiego, panu Andrzejowi  Stobińskiemu  – Nadleśniczemu  Nadleśnictwa Czarna Białostocka i pani Katarzynie Błahuszewskiej.

Małgorzata Wilczewska

 

Archiwum

Dodatki

Przekaż 1% podatku Naszej Szkole

Naszą witrynę przegląda teraz 12 gości 
Insta.Ling

Szkoła Podstawowa nr 2
| free joomla 2.5 templates