free poker

[sigplus] Critical error: mod_sigplus (sigplus module) requires a matching version of plg_sigplus (sigplus plug-in) to be installed. Currently you have mod_sigplus version 1.3.4 but your version of plg_sigplus is 1.3.1. The latest version of plg_sigplus and mod_sigplus is available from JoomlaCode.

Dzisiaj jest: 19 Październik 2020    |    Imieniny obchodzą: Ireny, Kleopatry, Jana

Wyniki konkursu 2012

Ocena użytkowników: / 1
SłabyŚwietny 
Protokół z przebiegu I Wojewódzkiego Konkursu Kolęd i Pastorałek „Zaśpiewajmy Kolędę Jezusowi" w dniu 13 stycznia 2011r.

Komisja w składzie:
1. Pani Maria Pakulnis
2. Pani Irena Szawiel
3. Pan Cezary Kunda
4. Ks. Krzysztof Łapiński
5. Ks. Tomasz Mazurek

wytypowała następujących laureatów:

- W kategorii szkół podstawowych kl. I-III
I miejsce - Zofia Baranowska z Zespołu Szkół Sportowych nr 1 w Białymstoku
II miejsce - Weronika Dudzińska ze Szkoły Podstawowej nr 44 w Białymstoku
II miejsce – Julia Statkiewicz z Zespołu Szkół w Tykocinie
III miejsce – Marcin Kunda ze Szkoły Podstawowej nr 19 w Białymstoku
Wyróżnienie – Aniela Chodziutko ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Czarnej Białostockiej
Wyróżnienie – Zofia Sakowicz ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Czarnej Białostockiej
Wyróżnienie – Emilia Zadykowicz ze Szkoły Podstawowej nr 11 w Białymstoku
Wyróżnienie – Jakub Marciszewski ze Szkoły Podstawowej nr 12 w Białymstoku
Wyróżnienie – Dominika Sałacińska ze Szkoły Podstawowej w Juchnowcu Górnym

- W kategorii klas IV-VI
I miejsce – Gabriela Dargiewicz ze Szkoły Podstawowej w Łapach
II miejsce – Izabela Kosielińska ze Szkoły Podstawowej nr 8 w Białymstoku
III miejsce – Natalia Sakowicz ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Czarnej Białostockiej
III miejsce – Justyna Kownacka ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Czarnej Białostockiej
Wyróżnienie – Katarzyna Strychalska ze Szkoły Podstawowej nr 8 w Białymstoku
Wyróżnienie – Wojciech Wasilewski ze Szkoły Podstawowej nr 32 w Białymstoku

- W kategorii zespołów
I miejsce – Zespół NAAJ ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Czarnej Białostockiej
I miejsce – Zespół ADIO ORO z Gimnazjum w Czarnej Białostockiej
I miejsce – Chór z Publicznego Gimnazjum nr 20 w Białymstoku
II miejsce – Zespół Przemienieni ze Szkoły Podstawowej w Wasilkowie
III miejsce – Zespół Wokalny z kl. IV z Zespołu Szkół Sióstr Misjonarek w Białymstoku
Wyróżnienie – Zespół Rodzinny Patrycja, Sylwester, Daniel Kosk – ZSS nr 1, SP nr 29 Białystok
Wyróżnienie – Zespół Wokalny kl. IV-VI ze Szkoły Podstawowej w Łapach
Wyróżnienie – Chór Melodia ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Czarnej Białostockiej
Wyróżnienie – Zespół Wesoła Dwunastka ze Szkoły Podstawowej nr 12 w Białymstoku

- W kategorii szkół gimnazjalnych
I miejsce – Agnieszka Wilczewska z Gimnazjum w Czarnej Białostockiej
II miejsce – Katarzyna Olechno z ZSS Gimnazjum w Dąbrowie Białostockiej
III miejsce – Anna Szutkiewicz z Publicznego Gimnazjum nr 9 w Białymstoku
III miejsce – Marcelina Cimoch z Gimnazjum w Tykocinie
Wyróżnienie – Magdalena Bardłowska z Zespołem z Gimnazjum nr 12 w Białymstoku
Wyróżnienie – Justyna Samosiuk z ZSS nr 1 w Białymstoku, PG nr 20

 

Archiwum

Dodatki

Przekaż 1% podatku Naszej Szkole

Naszą witrynę przegląda teraz 7 gości 
Insta.Ling

Szkoła Podstawowa nr 2
| free drupal themes