free poker

[sigplus] Critical error: mod_sigplus (sigplus module) requires a matching version of plg_sigplus (sigplus plug-in) to be installed. Currently you have mod_sigplus version 1.3.4 but your version of plg_sigplus is 1.3.1. The latest version of plg_sigplus and mod_sigplus is available from JoomlaCode.

Dzisiaj jest: 19 Październik 2020    |    Imieniny obchodzą: Ireny, Kleopatry, Jana

Projekty

Ocena użytkowników: / 3
SłabyŚwietny 

 

SwiatNelezy

 Realizacja projektu - aby zobaczyć całość kliknij ŚWIAT NALEŻY DO MNIE

 

bezp

W naszej szkole w miesiącach wrzesień – grudzień jest realizowany projekt, na który otrzymaliśmy dofinansowanie z Rządowego programu wspomagania w latach 2015-2018 organów prowadzących szkoły w zapewnieniu bezpiecznych warunków nauki, wychowania i opieki w szkołach - „Bezpieczna+" Projekt zakłada kompleksowe oddziaływanie na uczniów w celu zmiany postaw dotyczących szeroko rozumianego bezpieczeństwa, współpracy i życzliwości.

Uczniowie zostaną objęci szkoleniem z zakresu pierwszej pomocy w zagrożeniu, odbędą się również zajęcia z umiejętności psychologicznych „Jestem pomocny i życzliwy” w każdej klasie. Zostaną zorganizowane spotkania z policją i strażą pożarną na temat bezpieczeństwa w różnych aspektach.
W miesiącach wrzesień – grudzień będzie trwał w szkole „Turniej na bezpieczną i życzliwą klasę” –AKTYWNA KLASA. W każdym miesiącu klasy będą miały inne zadania do wykonania. We wrześniu plakat – instrukcja „W szkole czujemy się bezpiecznie. (Plakaty po konkursie zostaną rozwieszone w oprawie na terenie szkoły).
W październiku odbędzie się konkurs wiedzy i umiejętności na temat bezpieczeństwa, współpracy i wzajemnej pomocy.
W miesiącu listopadzie każda klasa przez jeden dzień będzie odpowiadała za bezpieczeństwo i organizację ciekawych zajęć na przerwach.
W grudniu każda klasa otrzyma pojemnik, żetony i listę nagradzanych zachowań. Nagradzane będą przez nauczycieli zachowania życzliwe, pomocne, będące wzorem współpracy.
Turniej skończy się w grudniu, wygrana klasa zostanie nagrodzona wyjazdem na wycieczkę. Równocześnie w celu ograniczenia zachowań niepożądanych w szkole, dla uczniów przeprowadzimy zajęcia „Treningu Zastępowania Zachowań Agresywnych” w dwóch grupach oraz „Trening Pewności Siebie”, również w dwóch grupach.
Nauczyciele zostaną objęci szkoleniem „Pierwsza pomoc w zagrożeniu”.
Rodzice skorzystają z prelekcji również na temat „Pierwszej pomocy w zagrożeniu”.
W ramach projektu zostaną zakupione apteczki z wyposażeniem, które umieścimy na każdym piętrze w dostępnym miejscu, aby zwiększyć bezpieczeństwo.
Zakupimy fantom do resuscytacji, aby na godzinach wychowawczych po zakończeniu realizacji projektu wychowawcy mogli przypominać zasady udzielania pierwszej pomocy.

 

Archiwum

Dodatki

Przekaż 1% podatku Naszej Szkole

Naszą witrynę przegląda teraz 6 gości 
Insta.Ling

Szkoła Podstawowa nr 2
| Themesbase