free poker

[sigplus] Critical error: mod_sigplus (sigplus module) requires a matching version of plg_sigplus (sigplus plug-in) to be installed. Currently you have mod_sigplus version 1.3.4 but your version of plg_sigplus is 1.3.1. The latest version of plg_sigplus and mod_sigplus is available from JoomlaCode.

Dzisiaj jest: 19 Październik 2020    |    Imieniny obchodzą: Ireny, Kleopatry, Jana

Sport

Ocena użytkowników: / 22
SłabyŚwietny 

 

Uczniowski Klub Sportowy "Iskra" przy SP2 w Czarnej Białostockiej - nasz adres na facebooku 

https://www.facebook.com/Uczniowski-Klub-Sportowy-Iskra-przy-SP2-w-Czarnej-Bia%C5%82ostockiej-892446170805537/timeline/?ref=hl

Zachęcamy do głosowania na grupy JuniorSport z województwa podlaskiego na facebook’u www.facebook.com/programjuniorsport/videos:

 1. Film nr 4 – Grupa z Dobrzyniewa Dużego
 2. Film nr 7 – Grupa z Czarnej Białostockiej.

Więcej informacji o konkursie znajduje się na stronie internetowej programu www.juniorsport.org.

 

MISTRZYNIE POWIATU BIAŁOSTOCKIEGO W CZWÓRBOJU L.A ORAZ DRUŻYNA CHŁOPCÓW - IV MIEJSCE

 

IGRZYSKA POWIATU BIAŁOSTOCKIEGO W MINIPIŁCE SIATKOWEJ 

Dnia 13.11.2015 w Kleosinie odbyły się Igrzyska Powiatu białostockiego w minipiłce siatkowej. Reprezentacja naszej szkoły brała udział w zawodach, zdobywając II miejsce i awansując do rozgrywek grupowych województwa podlaskiego. Dziewczęta przegrały tylko kilkoma punktami z drużyną z Łap, występującą i trenującą pod auspicjami łapskiej „Akademii siatkówki”. W 1/2 finału grupy, w Kleszczelach dn. 19.11.br zajęliśmy ponownie II miejsce ulegając jedynie zespołowi gospodarzy. Drużyna z Czarnej Białostockiej awansowała tym samym do finału Grupy południowej naszego województwa, gdzie liczymy na co najmniej IV miejsce. A może będzie lepiej, trzymajcie kciuki!!! Drużyna występowała w składzie: Oliwia Gołębicka, Grudzień Julia, Otylia Wąsik, Kalina Glińska, Żaneta Suchocka, Dominika Skrodzka, Zuzanna Nienałtowska, Gabriela Filipkowska, Klaudia Krystoń, Agata Bielska, Sandra Rygasiewicz, Elżbieta Siemionow, Aniela Chodziutko.

MISTRZOSTWA SZKOŁY W MINIPIŁCE SIATKOWEJ

W dni 02.11. br w salce gimnastycznej Szkoły Podstawowej odbyły się Mistrzostwa Spnr2 w minipiłce siatkowej. W zawodach brało udział ok. 60 dziewcząt i chłopców z klas IV-VI. Oto wyniki:

Klasy IV
Miejsce Nazwa drużyny Skład drużyny
I Polska Dawid Krajewski
  Jakub Woroniecki
II M.P.T. Mateusz Kunda Patryk Krzebietke
III Białe orły Nina Żemojduk
  Stanisław Brzozowski
IV Mocne uderzenie Zuzanna Jurguć
  Joanna Biś
V Super piłka Karolina Borchert
  Klaudia Piktel
VI Królisie pysie Martyna Podskarbi
  Milena Zalesko
VII Pingwinki Magdalena Rutkowska
  Anna Jakimik
Klasy V
I Skra Aniela Chodziutko
  Urszula Piktel
  Filip Niemancewicz
II Różowe smoki Karolina Mróz
  Monika Maliszewska
  Nikola Łęgowska
III Three girls Zuzanna Fiedorowicz
  Katarzyna Kaczan
  Zuzanna Reczulska
Klasy VI
I Cztery pancerniki Julia Grudzień
  Oliwia Gołębicka
  Kalina Glińska
  Agata Bielska
II Nike Otylia Wąsik
  Maja Rygasiewicz
  Gabriela Filipkowska
  Krzysztof Pietrasz
III Brygada detektywów Żaneta Suchocka
  Dominika Skrodzka
  Klaudia Krystoń
  Michał Andrejczuk
IV Cookies Monsters Marcelina Jaroszuk
  Martyna Mazurkiewicz
  Klaudia Borys
  Wiktoria Sieńczykowska
V F.C. Drewno Karol Kołpak
  Szymon Wysocki
  Łukasz Jakimik
  Gabriel Olizarowicz
VI Black team Mateusz Fiedziukiewicz
  Piotr Czerepski
  Jakub Andrukiewicz
  Jakub Żurawski
VII Niepokonani Dawid Prokopczyk
  Kacper Wyszołmirski
  Stanisław Pankiewicz
  Szymon Nienałtowski
VIII Wojownicze Żółwie Ninja Aleksandra Dywojna
  Laura Kozłowska
  Kinga Krutul
  Adrian Murza

 DUETY RODZINNE 2015

 

 

XV IGRZYSKA WOJEWÓDZTWA PODLASKIEGO

W dn.03.06. b.r. odbyły się finały XV Igrzysk Województwa Podlaskiego w lekkiej atletyce. W klasyfikacji indywidualnej dziewcząt Alicja Bielska zajęła II miejsce w rzucie oszczepem z bardzo dobrym wynikiem – 30.08 m. Pokonała ją tylko Agata Andryszczyk z Suwałk, ustanawiając jednocześnie nowy rekord województwa – 34.31m. W tej samej konkurencji Angelika Ołdziejewska zajęła V miejsce z wynikiem 24.27m. Elżbieta Siemionow w rzucie dyskiem zajęła 8 miejsce wynikiem 20.76m. Radziszewska Klaudia była VIII w biegu na 80m przez płotki a Patrycja Sienkiewicz XII w biegu na 200m przez płotki. Również XII miejsce wywalczyła sztafeta 4X60m. W klasyfikacji zespołowej dziewczęta SP2 zajęły 8 miejsce na 65 startujących szkół. Chłopcom powiodło się nieco gorzej tego roku. Jedynie Sebastian Popławski zakwalifikował się do finału Igrzysk i bronił naszych barw uzyskując VI miejsce w rzucie oszczepem wynikiem 29.61m oraz VII w rzucie dyskiem – 28.57m. Tym samym samotnie windując reprezentację chłopców SP2 na 29 miejsce spośród 84 startujących szkół województwa podlaskiego.

OLIMPIJKA 2015

LETNI BIATHLON

Po raz pierwszy w historii naszej szkoły w sportowej rywalizacji pojawił się „letni biathlon". Zawodnicy biegną około 100 m, następnie wykonują „strzelanie", czyli rzuty woreczkami do celu. Za każdy niecelny rzut mają do pokonania około 30-metrową rundę karną, po czym biegną jeszcze 60 m i przekazują pałeczkę następnej osobie z mieszanej 8-osobowej drużyny. W tegorocznej, inauguracyjnej rywalizacji dn. 22.06.2015r. reprezentacje klas IV-VI wywalczyły następujące lokaty:

Klasy IV
I miejsce – IV a
II miejsce – IVc
III miejsce – IVb

Klasy V
I miejsce – Vc
II miejsce – Va
III miejsce – Vd

Klasy VI
I miejsce – VI b
II miejsce – VI c
III miejsce – VI a
IV miejsce – VI b

 

MISTRZOSTWA SZKOŁY W SKOKU WZWYŻ – CHŁOPCY 13 stycznia 2015 roku

KLASY IV

 1. Maciej Jarorucki     105
 2. Damian Pieczko     105
 3. Krystian Nawrocki 105
 4. Kacper Breczko 100
 5. Dawid Kochanowski 100
 6. Jakub Gierejko 100
 7. Bartosz Makuła 100
 8. Sebastian Abucewicz 100
 9. Filip Niemancewicz 100
 10. Damian Katalski 95
 11. Krzysztof Holak 90
 12. Kamil Grynkiewicz 90
 13. Patryk Jakubowski 85
 14. Michał Matuk 85

KLASY V

 1. Marek Hołownia 120
 2. Jakub Mroczkowski 115
 3. Szymon Wysocki 115
 4. Kamil Toczko 115
 5. Michał Andrejczyk, Łukasz Jakimik, Karol Kołpak 110
 6.  Mateusz Kijaszko 110
 7. Dawid Prokopczyk, Krzysztof Pietrasz, Jakub Pęza 100
 8. Szymon Słyż 95
 9. Szymon Nienałtowski 90

KLASY VI

1. Sebastian Muczko 120
2. Norbert Matysiuk 115
3. Karol Mróz 115
4. Michał Galas, Patryk Twarożyński 110
6. Kamil Gieniusz, Jakub Mentel 105
8. Damin Gemski 100
9. Jakub Czaplejewicz 100
10 Mateusz Sadowski 95

                                                                                  Marek Jakimik

MISTRZOSTWA SZKOŁY W SKOKU WZWYŻ – DZIEWCZĄT 18 grudnia 2014 roku

KLASY IV

1. Aniela Chodziutko 120 cm
2. Karolina Mróz 100 cm
3. Zuzanna Reczulska 100 cm
4. Urszula Piktel i Katarzyna Kaczan
6. Agata Trochim
7. Eliza Izdebska
8. Oliwia Płaskowska
9. Kinga Gimier
10. Monika Maliszewska, Nikola Łęgowska, Julia Żukowska i Izabela Kowalewska
14. Julia Łopatecka
15. Weronika Szutko i Zofia Sakowicz
17. Zuzanna Kościuk i Aleksandra Gałkowska
19. Paulina Naruk

KLASY V

1. Alicja Jabłońska 120 cm
2. Kalina Glińska 115 cm
3. Marcelina Jaroszuk 110 cm
4. Martyna Mazurkiewicz
5. Klaudia Krystoń
6. Aleksandra Dywojna
7. Maja Rygasiewicz i Żaneta Suchocka
9. Otylia Wąsik
10. Elżbieta Siemionow
11. Oliwia Gołębicka
12. Agata Bielska

KLASY VI

1. Alicja Bielska 120 cm
2. Patrycja Sienkiewicz 120 cm
3. Wiktoria Mieczkowska 120 cm
4. Karolina Gregorczuk
5. Angelika Ołdziejewska i Aleksandra Sitko
7. Weronika Ołdziejewska

Wszystkim uczestniczkom serdecznie gratulujemy i życzymy sukcesów sportowych.

                                                                                       Agnieszka Chodziutko

         W dniach 05 – 06.11.2014r odbyły się VI Mistrzostwa Szkoły Podstawowej nr 2 w piłce siatkowej.
W zawodach brały udział 22 zespoły dziewcząt i chłopców z klas IV-VI, tj. 65 dzieci. Klasyfikacja przedstawia się następująco:

Klasy IV

Miejsce

Nazwa drużyny

Skład

I

„Skra”

Aniela Chodziutko,   Filip Niemancewicz

II

„Czwarta b”

Kacper Knecht, Kamil   Malinowski

III

„Niepokonani”

Kamil Grynkiewicz,   Jakub Gierejko

IV

„Farciarze”

Zuzanna Fiedorowicz,   Dominika Charyło

V

„Białe wilki”

Katarzyna Kaczan,   Aleksandra Gałkowska

VI

„Jadowite węże”

Stanisław   Raczko, Bartosz Makuła

VII

„Białe orły”

Zuzanna   Raczulska, Weronika Szutko

Klasy V

Miejsce

Nazwa   drużyny

Skład

I

„Trzy łasice”

Otylia Wąsik, Oliwia   Gołębicka, Kalina Glińska

II

„Gwardia sezamków”

Agata Bielska, Julia   Grudzień, Zuzanna Nienałtowska

III

„Gumisie”

Żaneta Suchocka,   Klaudia Krystoń, Justyna Czarnowicz

IV

„Pajęczyna”

Krzysztof Pietrasz,   Daniel Naruk, Mateusz Zajkowski

V

„F.C. Żule”

Jakub Żurawski,   Piotr Czerepski, Mateusz Fiedziukiewicz

VI

„Najlepsze   ziółka”

Kamil Toczko,   Mateusz Sałatowski, Hubert Małek

VII

„Plastusie”

Elżbieta   Siemionow, Wiktoria Sieńczykowska, Maja S. Rygasiewicz

VIII

„Wataha Wilków”

Weronika   Sikora, Martyna Mazurkiewicz, Magdalena Kołpak

IX

„Haribo”

Alicja   Jabłońska, Weronika Strzemińska, Klaudia Borys

Klasy VI

Miejsce

Nazwa   drużyny

Skład

I

„Jednorożce”

Alicja Bielska,   Wanesa Jurowczyk, Agnieszka Bielska, Wiktoria Mieczkowska

II

„Czarne anioły”

Oliwia Frejda,   Stefan Górski, Erik Grabowski, Kamil Taudul

III

FC Bananowce

Andrzej Żyndul,   Bartosz Zalesko, Sebastian Muczko, Karol Mróz

IV

„Pingwiny”

Natalia   Korolczuk,Gabriela Sikora, Magdalena Gorbacewicz, Patrycja Sienkiewicz

V

„Spike team”

Iwona Pietrasz,   Aleksandra Fiedziukiewicz, Izabela Izdebska, Bartosz Kuruków

VI

„Kakao”

Karolina   Gregorczuk, Anna Urbanowicz, Anna Kotowska, Aleksandra Rabiczko

                                                                           

         Dnia 12.11.2014r w Kleosinie drużyna dziewcząt SP nr 2, „zdziesiątkowana” przez ospę brała udział w Mistrzostwach powiatu białostockiego w piłce siatkowej szkół podstawowych, gdzie zajęła 5 miejsce.

                                                                                                     

 

W naszej szkole odbywają się zajęcia w ramach projektu Multisport
Zajęcia prowadzi Agnieszka Chodziutko w poniedziałki, środy i czwartki od 16.00 do 17.30
Lista osób uczęszczających

http://www.pfs.podlasie.pl/all-aktualnosci/35-multisport.html
http://www.multi-sport.pl/

IGRZYSKA W PIŁCE SIATKOWEJ

Dnia 20 listopada 2013 roku w Kleosinie odbyły się Igrzyska powiatu białostockiego w piłce siatkowej. Brała w nich udział reprezentacja dziewcząt z naszej szkoły. Dziewczęta walczyły dzielnie, zdobywając III miejsce i "ocierając się" o półfinał wojewódzki, do którego awansowały dwa pierwsze zespoły: Tykocin i Kleosin. Gratulujemy!

 

MISTRZOSTWA POWIATU BIAŁOSTOCKIEGO W SZTAFETOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH

Dziewięć szkół z powiatu białostockiego przystąpiło do rywalizacji w sztafetowych biegach przełajowych (10 x 800m) dnia 25.10.2013r w Wasilkowie. Uczennice SP2 zajęły w tych zawodach IV miejsce, a chłopcy VI. Tym samym nasze reprezentacje wywalczyły awans do przyszłorocznych półfinałów Mistrzostw wojewódzkich. Naszą szkołę reprezentowali.

Dziewczęta: Aleksandra Smolarek, Weronika Ficek, Magdalena Daszuta, Martyna Tałałaj, Anna Kraińska, Weronika Ołdziejewska, Gabriela Sikora,  Weronika Sikora, Oliwia Gołębicka, Aleksandra Dywojna

Chłopcy: Piotr Rulikowski,  Łukasz Babicz, Łukasz Kołpak, Sebastian Popławski, Kamil Gieniusz, Krzysztof Pietrasz, Mateusz  Sałatowski, Daniel Naróg, Karol Kołpak,  Michał  Moroz.FINAŁ IGRZYSK WOJ. PODLASKIEGO W INDYWIDUALNYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH

Na trasach biegowych w lesie Pietrasze w Białymstoku dnia 19.10.2013r rywalizowali najlepsi biegacze przełajowi z województwa podlaskiego. W każdej kategorii wiekowej startowało 60 zawodników wyłonionych z półfinałów. Czworo naszych uczniów spisało się bardzo dobrze zajmując następujące miejsca: 16m – Adam Nowik, 22m – Ola Smolarek, 27m – Oliwia Gołębicka, 36m – Ola Dywojna. Z powodów zdrowotnych nie wystartował Kuba Mroczkowski. Warto nadmienić, iż w tych zawodach od szczebla powiatu wystartowało ponad 1000 zawodników z podlaskich szkół podstawowych. Awans sportowców z „dwójki” jest ich bardzo dużym sukcesem indywidualnym na arenie sportowej. Życzymy wszystkim naszym sportowcom udanych startów.

ZOSTAŃ MISTRZEM” - pod tym hasłem odbyły się w dn. 17.10.2013r na terenie Szkoły Podstawowej, zawody szkolne w indywidualnych biegach przełajowych. Dzieci startowały w trzech kategoriach wiekowych – klasy IV, V i VI. Ogółem startowało około 80 dziewcząt i chłopców naszej szkoły. Bieg ukończyło 73 startujących. Oto wyniki w poszczególnych grupach wiekowych:
Klasy IV - Dziewczęta: 1m - Dywojna Aleksandra, 2m - Gołębicka Oliwia, 3m - Grudzień Julia, 4m - Sikora Weronika, 5m - Krystoń Klaudia, 6m- Glińska Kalina, 7m - Kołpak Magdalena, 8m - Strzemińska Weronika, 9m - Bielska Agata, 10m - Suchocka Żaneta, 11m - Czarnowicz Justyna, 12m - Onoszko Maja, 13m - Nienałtowska Zuzanna, 14m - Sieńczykowska Wiktoria, 15m - Mazurkiewicz Martyna, 16m - Wąsik Otylia, 17m - Bykowska Paula
Chłopcy: 1m - Kołpak Karol, 2m - Pietrasz Krzysztof, 3m - Sałatowski Mateusz, 4m - Naruk Daniel, 5m - Zajkowski Mateusz, 6m - Misiuk Jonathan, 7m - Andrejczuj Michał, 8m - Olizarowicz Gabriel, 9m - Wyszołmirski Kacper
Klasy V - Dziewczęta: 1m - Mieczkowska Wiktoria, 2m - Ołdziejewska Weronika, 3m - Sikora Gabriela, 4m - Mieczkowska Wiktoria, 4m - Radziszewska Klaudia, 5m - Ołdziejewska Weronika, 6m - Bielska Alicja, 7m - Bielska Agnieszka, 9m - Jarząbska Martyna
Chłopcy: 1m - Kołpak Łukasz, 2m - Gieniusz Kamil, 3m - Popławski Sebastian, 4m - Dąbrowski Jakub, 5m - Taudul Kamil, 6m - Mentel Jakub, 7m - Zetelmajer Eryk, 8m - Galas Michał, 9m - Gemski Damian, 10m - Sawośko Filip
Klasy VI - Dziewczęta: 1m - Smolarek Aleksandra, 2m - Ficek Weronika, 3m - Daszuta Magdalena, 4m - Tałałaj Martyna, 5m - Murza Aleksandra, 6m - Glińska Gabriela, 7m - Szuchnicka Klaudia, 8m - Sałatowska Weronika, 9m - Wąsik Urszula, 10m - Kiwierowicz Patrycja, 11 - Piechowska Agnieszka
Chłopcy: 1m - Babicz Łukasz, 2m - Ołdziejewski Adam, 3m - Baranowski Rafał, 4m - Andraka Daniel
PÓŁFINAŁ IGRZYSK WOJ. PODLASKIEGO W INDYWIDUALNYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH.

Najlepsi biegacze z grupy południowej spotkali się dnia 09.10.2013r w Wasilkowie aby rywalizować o awans do Mistrzostw woj. Podlaskiego w indywidualnych biegach przełajowych. Spośród 15 zawodników z naszej szkoły awans do finału uzyskali: 14m – Oliwia Gołębicka, 15m – Ola Dywojna, 11m – Ola Smolarek, 6m – Kuba Mroczkowski, 7m – Adam Nowik. W punktacji drużynowej szkół dziewczęta zajęły V miejsce, chłopcy VII.
 


MISTRZOSTWA POWIATU BIAŁOSTOCKIEGO W INDYWIDUALNYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH.
Dnia 25.09.2013r w Wasilkowie odbyły się indywidualne biegi przełajowe o Mistrzostwo powiatu białostockiego. Nasza szkołę reprezentowali: Dziewczęta: A. Dywojna, O. Gołębicka, W. Sikora, J. Grudzień, K. Krystoń, Ż. Suchocka, W. Mieczkowska, W. i A. Ołdziejewskie, K. Gregorczuk, E. Sakowicz, A. Smolarek, A. Kraińska, M. Tałałaj, W. Sałatowska, K. Szuchnicka, P. Kiwierowicz, W. Dąbrowska, U. Wąsik. Chłopcy: J. Mroczkowski, K. Pietrasz, M. Hołownia, M. Andrejczuk, M. Sałatowski, K. Kołpak, M. Zajkowski, Sz. Wysocki, D. Prokopczyk, A. Nowik, Ł. Kołpak, K. Gieniusz, S. Popławski, M. Sadowski, D. Gemski, Sz. Czerniak, P. Rulikowski, G. Kosicki, Ł. Kunda, T. Staniaszek.
W punktacji drużynowej dziewczęta z SP 2 zajęły II miejsce, chłopcy III.
Indywidualne miejsca naszych uczniów:
Klasy IV (600m) dziewczęta; 2 m – Aleksandra Dywojna, 5m – Oliwia Gołębicka, 6m – Weronika Sikora,7m – Julia Grudzień,12m – Klaudia Krystoń. Chłopcy; 4m – Jakub Mroczkowski, 16m – Krzysztof Pietrasz.
Klasy V (700m) dziewczęta; 7m – Wiktoria Mieczkowska, 15m – Weronika Ołdziejewska. Chłopcy; 4m – Adam Nowik, 11m – Łukasz Kołpak, 13m – Kamil Gieniusz. 
Klasy VI (800m) dziewczęta; 3m – Aleksandra Smolarek. Chłopcy; 13m – Szymon Czerniak, 18m – Piotr Rulikowski. W/w uczniowie zakwalifikowali się do dalszej fazy tych zawodów.

2012/2013
IGRZYSKA W DRUŻYNOWYCH SZTAFETOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH

POWIAT - III MIEJSCE - AWANS
GRUPA POŁUDNIOWA - V MIEJSCE - AWANS
WOJEWÓDZTWO - XVIII MIEJSCE

 Jarosz Gabriela
Gołębicka Wiktoria
Litwińska Sandra
Gregorczuk Monika
Popławska Natalia
Żukowska Wiktoria
Mejsak Alicja
Sakowicz Natalia
Tałałaj Martyna
Daszuta Magdalena
Smolarek Aleksandra
Ficek Weronika
Kraińska Anna
Szuchnicka Klaudia

IGRZYSKA W INDYWIDUALNYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH
POWIAT - III MIEJSCE

Kl. IV
5 - Gregorczuk Karolina
8 - Mieczkowska Wiktoria
9 - Ołdziejewska Weronika
11 - Kownacka Natalia14 - Sakowicz Emilia
22 - Radziszewska Klaudia
27 - Ołdziejewska Angelika
Kl. V
1 - Smolarek Aleksandra
19 - Daszuta Magdalena
25 - Tałałaj Martyna
30 - Szuchnicka Klaudia
Kl. VI
2 - Jarosz Gabriela
3 - Gołębicka Wiktoria
17 - Litwińska Sandra
22 - Gregorczuk Monika
23 - Żukowska Wiktoria
28 - Popławska Natalia

IGRZYSKA W DRUŻYNOWYM TENISIE STOŁOWYM
POWIAT - II MIEJSCE - AWANS
GRUPA POŁUDNIOWA - VII MIEJSCE

Tałałaj Martyna
Dazsuta Magdalena
Kuklicz Klaudia
Smolarek Aleksandra
 

Archiwum

Dodatki

Przekaż 1% podatku Naszej Szkole

Naszą witrynę przegląda teraz 18 gości 
Insta.Ling

Szkoła Podstawowa nr 2
| free joomla templates